Wyszukaj na stronie

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Kategoria A – 100-300 km
Mistrz Pluta Sławomir 18 366,34
I vice Mistrz Kozłowski Grzegorz 18 374,59
II vice Mistrz Skóra Andrzej 18 699,69
4 miejsce Grochowski-Goluch 18 703,67
5 miejsce Strzaliński Artur 18 833,85
6 miejsce Łagozin Zdzisław 18 1146,91
Kategoria B – 300-600 km
Mistrz Pluta Sławomir 15 82,45
I vice Mistrz Łagozin Zdzisław 15 354,04
II vice Mistrz Kozłowski Grzegorz 15 399,72
4 miejsce Strzaliński Artur 15 613,86
5 miejsce Skóra Andrzej 15 644,07
Kategoria C – 500+ km
Mistrz Strzaliński Artur 12 214,52
I vice Mistrz Kozłowski Grzegorz 12 265,89
II vice Mistrz Pluta Sławomir 12 298,51
4 miejsce Grochowski- Goluch 12 492,41
5 miejsce Łagozin Zdzisław 12 576,84
6 miejsce Skóra Andrzej 12 715,44
Kategoria M – 700+ km
Mistrz Rechnio Jacek 6 242,38
I vice Mistrz Skóra Andrzej 6 266,1
II vice Mistrz Łagozin Zdzisław 6 279,65
4 miejsce Karpiński Jerzy 6 327,42
5 miejsce Pluta Sławomir 6 472,03
Kategoria D – suma ABC
Mistrz Pluta Sławomir 45 747,3
I vice Mistrz Kozłowski Grzegorz 45 1040,2
II vice Mistrz Strzaliński Artur 45 1667,23
4 miejsce Skóra Andrzej 45 2059,2
5 miejsce Łagozin Zdzisław 45 2077,79
Kategoria GMP
Mistrz Kozłowski Grzegorz 40 1849,63
I vice Mistrz Skóra Andrzej 40 1797,72
II vice Mistrz Łagozin Zdzisław 40 1790,01
4 miejsce Pluta Sławomir 40 1787,14
5 miejsce Strzaliński Artur 40 1756,56
Intermistrzostwo
Mistrz Kozłowski Grzegorz 18 406,538
I vice Mistrz Pluta Sławomir 18 516,772
II vice Mistrz Strzaliński Artur 18 610,028
4 miejsce Łagozin Zdzisław 18 1173,495
Kategoria GMP młodych
Mistrz Grochowski-Goluch 24 955,21
I vice Mistrz Waśko Włodzimierz 24 938,17
II vice Mistrz Skóra Andrzej 24 933,46
4 miejsce Borkowski Mirosław 24 931,74
5 miejsce Grzyb Robert 24 928,97
6 miejsce Strzaliński Artur 24 914,69
7 miejsce Kałuża Stanisław 24 881,71
8 miejsce Kwiatkowski Robert 24 863,66
9 miejsce Kuźma Bogdan 24 854,43
10 miejsce Księżopolski Karol 24 851,31
Kategoria Derby
Mistrz Grochowski- Goluch 20 145,11
I vice Mistrz Skóra Andrzej 20 1017,11
II vice Mistrz Waśko Włodzimierz 19 1339,5

 

Logowanie do serwisu

Zostaw wiadomość

Włącz/wyłącz Dźwięk Emotikony Historia Małe info Kide Chat

Powered by Kide Shoutbox

8:03-- Myszka Michał: 995-borkowski mirosław
8:16-- Świderski Jerzy : LOT DROBIN 2 START 10.00 WCZESNIE PODLACZCIE ZEGARY DOBRY LOT
17:48-- rachmistrz: Sekcja Targowa na stronie.
19:02-- rachmistrz: Sekcja Mokobody na stronie.
19:37-- rachmistrz: Sekcja Skórzec gotowa.
20:26-- rachmistrz: Sekcja Nowe Siedlce jutro.
4:40-- Jaroslaw Ksiezopolsk: :) Witam kolegę Rachmistrza
4:50-- Jaroslaw Ksiezopolsk: Mam prozę jeśli to możliwe żeby Sekcja Nowe Siedlce nie była zawsze ostatnia w rachowaniu bo tak było za Pani Rachmistrz i jest teraz. Nie wiem czy to przypadek czy jest jakaś kolejność przy rachowaniu Dziękuje Pozdrawiam J. Księżopolski
7:48-- Antolak Witold : PL-414-20 7829 pod numerem 575455522
11:13-- Marciniak Kazimierz: Jest u mnie nieb 18r 15714, Właściciela proszę o kontakt. 695-681-799
20:29-- Antolak Witold : Będą dziś wyniki oddziałowe?
20:51-- rachmistrz: Pozostałe listy na stronie.
20:53-- rachmistrz: Sekcja Nowe Siedlce więcej uwagi w czasie drukowania zegarów. Dobry lot!
4:52-- Borkowski Mirosław: Pl -0414 -20 -4708 właściciela proszę o zgłoszenie się po odbiór 501 104 106
16:54-- Grzybowski Grzegorz: Pl -0414 -20 -14565 czyja zguba
3:46-- Świderski Jerzy : MODRZEWIE 2 START 5.15 DOBRY LOT
21:03-- Kruś Maciej: Panie rachmistrzu gdzie są te szybkie wyniki?
10:31-- Ślaz Ireneusz: PL-0414-19-9673 jest u hodowcy pod Węgrowem.
Tel. 697-366-169
21:14-- Ślaz Ireneusz: Lista z lotu rejonowego nr 1 dostępna. Czekam na ewentualne reklamacje.
Pozdrawiam
13:43-- Ślaz Ireneusz: PL-0414-16-496 zgłoszony do mnie martwy przez Panią która nie ma nic wspólnego z gołębiami.
14:42-- Dobrowolski Radosła: Proszę poprawić listę oddziałowa z lotu modrzewie 2
6:50-- Świderski Jerzy : MODRZEWIE 3 START PRZELOZONY NA JUTRO.
18:04-- Leszek Ziarek: Czyją zguba pl - 0414-20-21011
18:09-- Leszek Ziarek: Czyją zguba 0414 - 20-21011 tel 797629406
6:24-- Ślaz Ireneusz: PL-0414-19-13977 zgłoszony przez hodowcę tel. 660-725-459
20:01-- Ślaz Ireneusz: Lista z lotu rejonowego nr 2 dostępna. Czekam na ewentualne reklamacje.
Pozdrawiam
8:38-- Kruś Maciej: PL 0414 20 10341 PL 0414 20 13074 PL 0414 20 21487 POD TEL. 721 422 965
3:46-- Świderski Jerzy : KCYNIA 3 START 5.30 DOBRY LOT
21:13-- rachmistrz: Sekcja Targowa proszę oo kontakt. Z uwagi na niekompletne dane S. Skórzec lista Oddziałowa nie będzie dziś gotowa.
21:47-- rachmistrz: Proszę nie zwalniać zegarów z nieodbytego lotu przez kostkę.
10:52-- Myszka Michał: 19103/20 do odbioru
10:53-- Myszka Michał: 19103/20 do odbioru 504027350
17:48-- Ślaz Ireneusz: PL-0414-19-19262 jest do odbioru u hodowcy pod Węgrowem
tel. 698-686-254
4:16-- PRZYBYSZ PAWEŁ : Modrzewie 4 start 6.00.DOBRY LOT.
18:10-- Sadło Mieczysław : Do odbioru PL 414-20-11701 Jest pod numerem -504578096
4:08-- Świderski Jerzy : WISMAR START 5.30. DOBRY LOT.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 28 gości oraz 1 użytkownik.

  • 9619